Gminny System Komunikacji Online

30 stycznia 2024 r.

Gminny System Komunikacji Online  - obrazek ilustrujący

Szanowni Państwo,

Witamy na stronie Gminnego Systemu Komunikacji Online Gminy Grudziądz. Dzięki niemu możecie Państwo przez Internet uzyskać dostęp do informacji o naliczonych podatkach, dokonywać płatności online, sprawdzać aktualny stan zobowiązań i dokonanych płatności oraz składać pisma i wnioski.

Wdrażając system zależało nam na tym, aby był on bardzo prosty w obsłudze. Dlatego też, jego obsługa przypomina korzystanie z poczty elektronicznej za pomocą przeglądarki internetowej. Najważniejszym elementem systemu jest wykorzystanie Profilu Zaufanego. Rozwiązanie to zastępuje tradycyjny podpis. Dzięki niemu możemy bezpiecznie podpisywać dokumenty elektroniczne w Internecie. Co ważne rozwiązanie to jest bezpłatne. Sprawy urzędowe można załatwić bez wychodzenia z domu, szybko i w dogodnym dla siebie czasie.

UWAGA:

System działa testowo wszelkie wątpliwości dotyczące prezentowanych danych należy skonsultować telefonicznie lub osobiście z odpowiednimi pracownikami Urzędu Gminy Grudziądz.

Ułatwienia dostępu: